Programa başlıyor: Baba Cihantimur’un Fashion TV muamması

Katil Timur Cihantimur’un estetikçi babası Dr. Bülent Cihantimur Fashion TV’de program yapacağını duyurdu. Kanalın sahibi Enis Onat, “Türkiye’de değil yurt dışındaki Fashion TV’de yayınlanacak” diye konuştu.

İstanbul’da Timur Cihantimur, Oğuz Murat Aci’ye çarpıp ölümüne yol açtı. Annesi Eylem Tok ile ABD’ye kaçtı orada tutuklandı. Anne-oğul için hesap vakti yaklaşırken, Timur Cihantimur’un doktor babası Bülent Cihantimur, Fashion TV’de program yapacağını açıkladı. Hakkında yurt dışı çıkış yasağı olan, kamu vicdanında yargılanan bir ismin ekrana çıkarılmasına tepki yağdı.

TANITIM FİLMİ YAYINLADI

Kanalın sahibi Enis Onat söz konusu programın yurt dışındaki Fashion TV’de yayınlanacağını açıkladı. Onat ayrıca kanalın Sabancı Ailesi’ne ait olmadığını, onlardan satın aldığını vurguladı. Estetik cerrah Bülent Cihantimur ise sosyal medya hesabından tanıtım filmini yayınladı.

SABANCI İLE İLİŞKİLİ DEĞİL

Bu arada Demet Çetindoğan Sabancı kanalın sahibi olmadığını açıkladı: “14 Eylül 2011’de Fashion TV ile sözleşmem sona ermiştir. Bu tarihten itibaren Fashion TV ile ilgim bulunmamaktadır.”

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir